Slavnostní zahájení „TANEČNÍ ALDIS 2016“

Srdečně Vás zveme dne 10. června 2016 od 19 hod na Slavnostní zahájení TANEČNÍCH ALDIS 2016 – kurzů tance a společenského chování pro mládež. Akce bude probíhat na velkém sále kongresového centra Aldis, Eliščino nábřeží, Hradec Králové.

Na tomto setkání se můžete seznámit s Vašimi tanečními mistry, proběhne inspirativní módní přehlídka. Na modní přehlídce můžete shlédnout trendy pro letošní rok od společností SALON BELLA, LUXUSNÍ MODA s.r.o. a VOLANSKY FASHION Prostějov. Poskytneme Vám informace, jak budou v tanečních probíhat základní a speciální lekce. V průběhu večera Vám zatančí loňští absolventi tanečních kurzů. Obdržíte rozpis jednotlivých lekcí a veškeré potřebné informace.

Na setkání s Vámi se těší taneční mistři Tomáš a Kateřina Chmelovi.

Pro vstup je nutná průkazka do tanečních, případně pro doprovod gardenka. Vstupenky budou k dispozici před akcí na pokladně Kongresového centra Aldis. V případě, že nebudete mít průkazku, budete si muset koupit vstupné! Pozvěte všechny své rodiče, přátelé i známé!

Oblečení na tuto akci volte neformální, běžné.

!!! Chtěli bychom Vás poprosit, aby jste tuto informaci předali všem svým kamarádům a známých, kteří jdou také do tanečních ALDIS, jelikož se nám opět vrátilo spousta emailů s pozvánkami zpět, jako neexistující !!!

Taneční ALDIS 2016 a tuto akci pro Vás organizuje Tomáš Chmel ve spolupráci s taneční školou TAK DANCE KROK Hradec Králové.

Kontakt: takdance@seznam.cz, recepce taneční školy TAK DANCE KROK, 495 262 903, Tomáš Chmel 777077991

Fotodokumentace z loňských kurz a aktuální informace sledujte také na https://www.facebook.com/tanecnialdis