TAK DANCE KROK

1989

Profesionální tanečníci Jaroslav a Jana Krtičkovi společně založili soukromou taneční školu KROK, která navázala na třicetiletou tradici ATK Hradec Králové (Amatérský taneční klub). Škola sídlila v okrajové části města (HK – Malšovice), kde fungoval i obchod s taneční konfekcí a obuví.

2002

Taneční škola KROK vyhrává výběrové řízení na dlouhodobý pronájem objektu bývalého kina Střelnice, který je umístěn v centru města a tím i dobře dopravně dostupný. Rekonstrukcí na víceúčelové taneční a společenské centrum vzniká zařízení, nabízející aktivní odpočinek všem věkovým kategoriím od dětí po seniory.

2004

V dubnu tohoto roku byla rekonstrukce kompletně dokončena a v obchodní pasáži vzniká podpůrné zázemí.

Dance shop REVUES je obchod s konfekcí, metráží, obuví a zbožím potřebným pro volnočasové pohybové aktivity, jako jsou taneční, sportovní a společenský tanec, RnR, aerobic, gymnastika, krasobruslení a umělecké sporty.

Nabídkou nejen těchto služeb jsme se stali moderním centrem aktivního odpočinku a relaxace, které svým zákazníkům nabízí mnoho možností kulturního, společenského a pohybového vyžití – plesy a večírky, kongresy, schůze a schůzky, školení a semináře, firemní dny, soutěže, koncerty, recitály a mnohé další akce.

2013

V roce 2013  začíná taneční škola KROK působit na nové adrese DUKELSKÁ TŘÍDA 3/5 V  HRADCI KRÁLOVÉ

2014

V červnu 2014 vznikla dohoda Taneční školy KROK a TAK Dance Jaroměř na sloučení a tím vzniká největší taneční klub společenského tance v Královehradeckém kraji a  jeden z největších klubů v ČR. Společně od té doby fungují jako TAK Dance KROK (TDK). Nově pod vedením majitele pana Tomáše Chmela.