TANEČNÍ KURZY PRO DOSPĚLÉ ALDIS – JARO 2017

Zahajujeme předprodej MANŽELSKÝCH TANEČNÍCH KURZŮ ALDIS – JARO 2017, neboli tanečních kurzů pro dospělé.

Manželské taneční kurzy ALDIS – JARO 2017 probíhají vždy v neděli a začínáme první neděli v únoru 2017.

Oblíbené taneční kurzy pro manželské a jiné dvojice se konají již tradičně v MALÉM SÁLE moderního prostředí kongresového centra ALDIS na Eliščině nábřeží v Hradci Králové. Otevíráme opět pro veliký zájem dvě úrovně kurzů a to bronzové kurzy – začátečníci, stříbrné kurzy – mírně pokročilí. Do budoucna se ještě chystáme otevřít zlaté manželské kurzy!

Vyučují  manželé Tomáš a Kateřina Chmelovi.

Manželé Chmelovi jsou profesionálními členy Svazu učitelů tance ČR, Tomáš Chmel je trenér a porotce v Českém svazu tanečního sportu. Mají za sebou třicetileté taneční zkušenosti. Mimo jiné jsou Mistry ČR v různých kategoriích tanečního sportu a majitelé taneční školy TAK Dance KROK.

Hudebně Vás bude doprovázet profesionální ST Studio HK, Jiří Lupoměský.

Lze si zakoupit i jednotlivé vstupné přímo před každou lekcí. Přihlášky a vše potřebné můžete pohodlně vyřídit na recepci taneční školy TAK Dance KROK, Dukelská třída 3/5, Hradec Králové (naproti Atriu), nebo nově i zasláním přihlášky na email a zaplacení převodem. Email pro zaslání oskenované přihlášky je takdance@seznam.cz a číslo účtu pro platbu je  FIO 2900257628/2010. Po podání přihlášky elektronicky a po zaplacení kurzu převodem si budete moci vyzvednout svou průkazku na recepci taneční školy TAK DANCE KROK. Cena tanečních kurzů zůstává již druhým rokem nezměněna a tudíž kurzy v obou úrovních stojí 2.800,-Kč na pár. Lze pro Vás připravit i vánoční dárkový poukaz. Neváhejte a kontaktujte nás!

prihlaska-mtk-aldis-jaro-2017

V případě dotazů volejte 777077991, pište na takdance@seznam.cz